Головна Послуги Продаж готового КІФ

Продаж готового КІФ

Досвід -
це гарантія
13
років
Професійного
досвіду
Репутація -
це важливо
213
КІФ
Успішно
створених КІФ
Працюємо
на результат
30
млрд грн
Досвід управління
активами 30₴ млрд
На відміну від конкурентів

надаємо
повний пакет
послуг

Залишились питання?
Ми готові проконсультувати та надати відповіді.
Консультація
експерта

Ми завжди маємо в наявності готовий корпоративний фонд.

Готовий корпоративний фонд – це новий корпоративний інвестиційний фонд, що щойно внесений в Єдиний державний реєстр інститутів спільного інвестування (Реєстр ІСІ), має зареєстрований регламент. Венчурний фонд, який ми пропонуємо нашим клієнтам, внесений до реєстру фінансових установ і вже готовий здійснювати операції по придбанню активів. Початковий статутний капітал корпоративного фонду становить 8 125 000 грн., сформований виключно грошовими коштами. Ми продаємо лише нові корпоративні інвестиційні фонди, що ще не здійснювали інвестиційної діяльності.

 

Продаж КІФ здійснюється шляхом відчуження 100% пакета цінних паперів за участю інвестиційної фірми, що має відповідну ліцензію. Ми визначили основні моменти, на які варто звертати увагу при купівлі корпоративного інвестиційного фонду, та узагальнили їх у матеріалі ЯК КІПИТИ КІФ (5 порад).

 

У випадку, коли наші клієнти бажають у максимально короткий термін розпочати діяльність з інвестування та залучення коштів на реалізацію інвестиційних проектів, і не можуть пройти процес створення інвестиційного фонду з нуля, варіант придбання КІФ, що вже створений, дозволить запустити процес інвестування протягом тижня.

 

В рамках послуги ми повністю супроводжуємо процес продажу та зміни бенефіціарів корпоративного фонду, вносимо зміни по рахунках у банках, депозитарних установах та Національному депозитарії України, готуємо пакети документів на реєстрацію необхідного обсягу додаткової емісії для інвестиційного проекту та реєстрації проспекту емісії цінних паперів КІФ. Супроводжуємо проходження аудиторської перевірки фінансової звітності Фонду, організовуємо проведення зборів учасників та підписання документів.

 

Для перереєстрації КІФ Покупцю потрібно лише надати необхідну інформацію на запит наших фахівців (надати данні нових обслуговуючих осіб, пріоритетні напрямки інвестування корпоративного фонду, перелік потенційних інвесторів, новий склад Наглядової ради, розмір додаткової емісії цінних паперів, який потрібно зареєструвати та ін.) та забезпечити присутність підписантів з боку Покупця в обумовлений час.

 

В результаті новий власник корпоративного фонду отримує повний пакет документів з актуальними даними та випуском акцій фонду, необхідним для реалізації запланованого інвестиційного проекту. 

Готові до співпраці?

Оформіть
заявку
на послугу

Заповніть форму заявки і наш фінансовий експерт зв'яжеться з Вами

оформити
заявку
Продаж готового КІФ

поширені запитання
про послугу

Скільки часу займає переоформлення КІФ на Покупця?

Переоформлення корпоративного інвестиційного фонду – здійснення дій, пов`язаних зі зміною інформації про власників та кінцевих бенефіціарів у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Переоформлення корпоративного фонду на Покупця займає 4 робочі дні з моменту зарахування акцій КІФ на рахунок в цінних паперах Покупця.

Яким чином відбувається продаж КІФ на покупця?

Купити корпоративний фонд легко. Покупець придбаває акції КІФ згідно договору купівлі-продажу цінних паперів, який оформлюється через Інвестиційну фірму (Повіреного), що має Ліцензію на здійснення професійної діяльності на ринках капіталу – діяльність з торгівлі фінансовими інструментами.

Для оформлення такого договору Покупець повинен надати інвестиційній фірмі пакет документів, необхідних для проведення ідентифікації та пройти процедуру верифікації, що передбачені законодавством з питань фінансового моніторингу. Покупець КІФ повинен мати відкритий рахунок у цінних паперах в депозитарній установі.

Покупець стає власником КІФ з моменту зарахування акцій корпоративного інвестиційного фонду на його рахунок в цінних паперах.

Чи можна змінити назву КІФ?

Змінити назву корпоративного фонду можна шляхом державної реєстрації змін, з подальшим внесенням змін до регламенту інвестиційного фонду.

Навіщо проходити аудит фонду, що не здійснював ще діяльності?

Для реєстрації випуску акцій КІФ, що здійснюється з метою спільного інвестування, та проспекту емісії цих акцій потрібно подавати до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку фінансову звітність, складену за Міжнародними стандартами фінансової звітності, разом із звітом щодо огляду проміжної фінансової звітності. Без аудиту зареєструвати проспект емісії цінних паперів КІФ неможливо.

Який актив матиме в портфелі готовий корпоративний фонд?

Новий корпоративний інвестиційний фонд в портфелі буде мати грошові кошти на рахунку, інших активів не буде, оскільки фонд не здійснював діяльності з інвестування.