Головна Послуги Консультування

Консультування

Досвід -
це гарантія
13
років
Професійного
досвіду
Репутація -
це важливо
213
КІФ
Успішно
створених КІФ
Працюємо
на результат
30
млрд грн
Досвід управління
активами 30₴ млрд
На відміну від конкурентів

надаємо
повний пакет
послуг

Залишились питання?
Ми готові проконсультувати та надати відповіді.
Консультація
експерта

Консультування з питань ІСІ та КУА – це послуга КУА “ІНВЕСТ-ТАНДЕМ”, що користується популярністю.

КІФ (корпоративний інвестиційний фонд) – це універсальний інструмент, за допомогою якого можна вирішити багато різних бізнес-задач. Часто такі задачі вирішуються стандартними методами, що достатньо відомі та розповсюджені – це абсолютно не викликає ускладнень. Але іноді виникають бізнес-задачі із зірочкою, вирішення яких потребує особливих знань та досвіду. Саме такі складні задачі ми допоможемо вирішити.

 

В рамках послуги Консультування з питань ІСІ та КУА наші фахівці відповідають на питання, пов`язані з діяльністю компаній з управління активами та інститутів спільного інвестування. Наші фахівці мають досвід застосування норм чинного законодавства у сфері спільного інвестування вже більше 10 років. Команда Компанії з управління активами “ІНВЕСТ-ТАНДЕМ” спеціалізується на створенні інститутів спільного інвестування, структуруванні бізнесу через КІФ, податковому плануванні, управлінні фінансовими потоками, інвестуванні в діяльність підприємств на території України та за кордон. Нами успішно реалізовано інвестиційні проекти у будівельній сфері, агросекторі, палевно-енергетичному комплексі, фармацевтичній галузі, фінансовому секторі.

 

З метою отримання консультації компанії з управління активами Клієнт описує ситуацію, що виникла, інформує про всі вихідні дані та сповіщає про очікуваний результат. Ми підбираємо можливі варіанти вирішення індивідуальної проблеми та презентуємо їх.

 

Також, у рамках Консультації КУА ІНВЕСТ-ТАНДЕМ здійснює супровід реєстрації додаткових емісій цінних паперів, продовження термінів діяльності інститутів спільного інвестування, ревізію діяльності діючих компаній з управління активами з метою виявлення невідповідностей нормам чинного законодавства, супроводжує угоди щодо придбання компаній з управління активами або придбання корпоративних фондів. Тож, якщо Ви плануєте купити КУА, створити інститут спільного інвестування або придбати КІФ, наші поради будуть для Вас корисними.

 

Консультації щодо діяльності КІФ для учасників ІСІ, які перебувають в управлінні нашої компанії, є безоплатними.

Готові до співпраці?

Оформіть
заявку
на послугу

Заповніть форму заявки і наш фінансовий експерт зв'яжеться з Вами

оформити
заявку
Консультування з питань ІСІ та КУА

поширені запитання
про послугу

Чи здійснює ТОВ «КУА «Інвест-Тандем» розробку моделі інвестування в рамках послуги консультації?

ТОВ «КУА «Інвест-Тандем» в рамках послуги консультації враховує індивідуальні особливості кожного Клієнта, здійснює розробку моделі інвестування, інформує про позитивні та негативні сторони обраної моделі та пропонує оптимальне рішення для вирішення поставлених задач.

Плануємо придбати не нову КУА. Чи може ТОВ «КУА «Інвест-Тандем» провести незалежну перевірку діяльності такої КУА?

Наша Компанія проводить перевірку діяльності існуючої КУА з метою виявлення можливих невідповідностей нормам діючого законодавства, та надає перелік рекомендацій щодо покращення діяльності компанії з управління активами для додержання ліцензійних умов та усунення порушень на фондовому ринку.