Головна Про компанію

Про компанію

ідеологія

більше ніж
просто партнери

Підбір унікального рішення
Розкажіть про задачі, які стоять перед Вашим бізнесом. Ми підберемо для Вас оптимальне рішення.
Консультація
експерта
Прагнемо створити міцний тандем з Клієнтом, стати другом і надійним фінансовим радником.

ТОВ «КУА «ІНВЕСТ-ТАНДЕМ» - це ефективна Команда висококваліфікованих фахівців, з унікальним, багаторічним досвідом в області управління активами. Протягом більше 13 років ми займаємося питаннями ефективного управління грошовими потоками наших Клієнтів і розуміємо важливість даного процесу.

Наша Компанія з управління активами - це провідник у світ прогресивних фінансових інструментів, ми знаємо як ефективно зберегти капітал і вивести Ваш бізнес на новий рівень розвитку.

Основи

Що робить нас
унікальними

Досвід -
це гарантія
13
років
Професійного
досвіду
Репутація -
це важливо
213
КІФ
Успішно
створених КІФ
Працюємо
на результат
30
млрд грн
Досвід управління
активами 30₴ млрд
стратегія
Ми застосовуємо персоналізований підхід до кожного Клієнта, підбираємо унікальні рішення, які підходять саме під індивідуальні завдання та цілі кожного Клієнта. Ми знаємо як вдосконалити Ваш бізнес.
Виберіть рішення, яке підходить саме Вам:
Цінність

Основна та фундаментальна цінність для нас - це Тандем, тобто командна робота, єдність, рух в одному напрямку, однакове розуміння загальних цілей.

Звичайно, ми дуже цінуємо і пишаємося своєю Командою. Всі ми об'єднані в Тандем спільною метою, ми націлені на загальний кінцевий результат, ми згуртовані та підтримуємо один одного в досягненні поставлених завдань. Але наш Тандем - це не тільки внутрішня єдність між співробітниками, наш Тандем - це тісна взаємодія між Командою та Клієнтом. Ми рухаємося в Тандемі з Клієнтом, і наша спільна мета - розвиток проектів Клієнта.

Символіка

Основна цінність відображена в символіці логотипу Компанії. Дві лінії, об'єднані в стрілку - символ єдності та неподільності, який вказує вектор руху і розвитку, говорить про прагнення йти вперед, досягати нових висот, орієнтуватися на інноваційні стандарти роботи.

Тандем - це єдиний механізм, який працює на благо і розвиток кожного з учасників процесу!

Принципи

Корпоративні принципи - це прийняті всіма членами Компанії правила, які визначають взаємовідносини як між собою, так і з Клієнтом. В рамках принципів приймаються всі тактичні і стратегічні управлінські рішення, ведеться щоденна операційна діяльність.
Кліентоорієнтованість
В кожній нашій дії присутня турбота про Клієнта та бажання бути йому корисним. Усі внутрішні правила та процеси направлені на те, щоб не тільки задовольнити потреби Клієнта, а ще й перевершити їх, ми прагнемо передбачити бажання. Успіх Клієнта – це наш успіх, а бажання Клієнта – це наш пріоритет №1.
Інноваційність
На сьогоднішній день зміни – це норма життя. Щоб бути першими в умовах нинішнього безперервного інноваційного прогресу, потрібно постійно адаптуватися. Саме тому ми постійно вчимося, впроваджуємо нові процеси та інструменти, прискорюємося, трансформуємося.
Якість
Ми дотримуємося озвучених строків та термінів, прагнемо виконати кожну задачу на височайшому рівні, будь то побудова бізнес-процесу для Клієнта, модернізація нової функції в системі, підготовка до зустрічі або відповідь на лист колезі.

РЕКВІЗИТИ КОМПАНІЇ

Повне найменування: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ІНВЕСТ-ТАНДЕМ"

Скорочене найменування: ТОВ "КУА "ІНВЕСТ-ТАНДЕМ"

Місцезнаходження: 01033, м. Київ, вул. Володимирська 61Б

Ідентифікаційний код юридичної особи: 43616858

Рішення НКЦПФР № 428 від 31.07.2020 р. про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на ринках капіталу - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами)

Фінансова
звітність